начало » новости » english

Комерційна пропозиція

Всеукраїнська Асоціація виноробів і сомельє та Перша в Україні Школа сомельє компаніїї „Мастер-класс” вперше для України розпочинає програму „Прес-клуб” „Сам собі сомельє”.

Основна мета
таких пізнавально-тематичних занять в приміщенні Школи сомельє – знайомство представників ЗМІ з виноробством та його продуктом – вином (як України,так і інших країн світу), підняття рейтингу українського вина та культури споживання цього напою в цілому.

На сьогоднішній день ця тема є дуже акутальною для ЗМІ, тому доведення до читача (глядача,слухача) професійної інформації про напої, вважаємо, буде дуже доцільним.
Тренінг – зустрічі планується проводити один раз на місяць на протязі року, по розробленому плану.Кожна зустріч буде проходити протягом 2-х годин і буде складатися з :

- знайомство з ТМ, яка презентується на даній зустрічі (виступ предстаавника ТМ, показ відео і фото, місце ТМ на алкогольному ринку України і т.д.);
- теоретичної частини (знайомство з групою напоїв, сортами винограду чи країнами-виновиробниками і т.д.);
- практичної дегустації груп напоїв;
- конкурсів та вікторин з врученням призів;
- „сліпих” дегустацій вин.

Після закінчення конкретної теми, кожен слухач отримає Сертифікат від Школи сомельє (з назвою теми : наприклад, виноробство України, Молдови, Грузії, Франції, Італії,міцні напої світу і т.д.).

Перше засідання Прес-клубу відбулося 16.10.05.Інформація розміщена на нашому сайті :

З повагою,
Президент Всеукраїнської Асоціації виноробів і сомельє