ПРЕС-РЕЛІЗ I - го засідання

Всеукраїнська Асоціація виноробів і сомельє та Перша в Україні Школа сомельє компаніїї „Мастер-класс” вперше для України розпочинає програму „Прес-клуб” „Сам собі сомельє”.
Основна мета таких пізнавально-тематичних занять в приміщенні Школи сомельє – знайомство представників ЗМІ з виноробством та його продуктом – вином (як України,так і інших країн світу), підняття рейтингу українського вина та культури споживання цього напою в цілому.
На сьогоднішній день ця тема є дуже акутальною для ЗМІ, тому доведення до читача (глядача,слухача) професійної інформації про напої, вважаємо, буде дуже доцільним.
Тренінг – зустрічі планується проводити один раз на місяць на протязі року, по розробленому плану.Кожна зустріч буде проходити протягом 2-х годин і буде складатися з :
- знайомство з ТМ, яка презентується на даній зустрічі (виступ предстаавника ТМ, показ відео і фото, місце ТМ на алкогольному ринку України і т.д.);
- теоретичної частини (знайомство з групою напоїв, сортами винограду чи країнами-виновиробниками і т.д.);
- практичної дегустації груп напоїв;
- конкурсів та вікторин з врученням призів;
- „сліпих” дегустацій вин.

Після закінчення конкретної теми, кожен слухач отримає Сертифікат від Школи сомельє (з назвою теми : наприклад, виноробство України, Молдови, Грузії, Франції, Італії,міцні напої світу і т.д.).
Перша зустріч відбудеться 16 жовтня 2005 р. в рамках проведення Першого рекламного туру „Перлини садово – паркового мистецтва Чернігівщини”, яку організовують Інститут туризму ФПУ і Всеукраїнська Асоціація виноробів і сомелье, з метою популяризації і реклами найвизначніших зразків історико-культурної спадщини України,ознайомлення з унікальними пам’ятниками природи,відвідування історичних місць.Ви зможете підняти келих справжнього українського вина там, де Глінка писав „Руслан і Людмила”, Гоголь вперше читав „Тарас Бульба”,а Рєпін робив перші мазки до картини „Запорожці пишуть листа до турецького султана”.

В програмі туру :
- Перлини садово-паркового мистецтва (с.Сокиринці)
- Найкращий в Україні Дендрологічний парк (Тростянець)
- Національний історико-культурний заповідник (с.Качанівка)
- Відвідування осередку сільського зеленого туризму (с.Петрушівка)
- Пізнавально-еногастрономічна програма та перше засідання Прес-клубу „Сам собі сомельє”.

Графік виїзду :

6:30 – Інститут туризму ФПУ (вул.Вишгородська,12)
6:45 – м.„Поштова Площа” (напроти Річного вокзалу)
6:55 – м.”Дніпро”
7:00 – м.”Дарниця”
7:05 – м.”Чернігівська”
Повернення в Київ в 20:00.

Просимо Вас повідомити про зацікавленість нашою пропозицією та акредитувати Вашого журналіста для участі в Першому рекламному турі та „Прес-клубі” „Сам собі сомельє” (до 7.10.2005).

e-mail : vavis@mail.ru
тел. : 8 (044) 464-19-25, 432-47-74